izmir çiçekİzmir Çiçekçilik - İzmir Çiçekçi - İzmirdeki Çiçekçiler - İzmir Çiçek Siparişi
ANA SAYFANASIL ÖDEYECEĞİMTESLİMAT ŞARTLARIGÜVENLİKİLETİŞİM
izmir çiçekçiler


ÇİÇEK SİPARİŞ TAKİBİ
 

Sitemizde İşbankası e-ticaret altyapısı kullanılmaktadır. Visa veya Master kartınızı kullanarak, güvenli altyapımız ile çiçek siparişi verebilirsiniz.
Çiçek Şiparişi Ver

Çiçek Gönder Hatırladığını Göster


Çiçek gönder mek özel günlerin olmazsa olmazıdır lakin bazen hiç beklenmedik bir anda yapılacak birkaç küçük hata ile unutulması belki de özel günün hiç beklenmedik şekilde geçmesine sebep olabilir. Mesela Sevgililer Günü için kırmızı gülü unutmak hiçbir şekilde kabul görmemekte ve bahanesi de kabul edilmemektedir. Çiçek gönder mek pek çok kişi için ilk halledilen iş olsa bile olur ya, gündelik koşturmanın beklenmedik yoğunluğu ve sizin de hesaplayamadığınız bir zamanlama sıkıntısı sebebiyle yapılması gereken sıralamasında alt sırada da yer alabilir.

Genç nesil için artık sıradan, orta yaş için alışılmış ama eski zaman insanları için bir türlü kabul edilemeyen online alışveriş kavramı en büyük yardımcımız olarak size hizmet etmek amacıyla beklemektedir. Bilgisayarın birkaç tuşuna basarak atlamış olduğunuz bu detayı hemen halledip günün geri kalanının keyfini çıkartmak gibi bir lüksü herhalde başka bir hizmet türünden elde edebilmeniz imkansızdır. Sıralamanın neresinde olursa olsun hayatı kolaylaştıran online alışveriş çiçek gönder mek için de geçerli olduğundan artık özel günlerin çiçeksiz yani renksiz geçmemesine olanak sağlayan bir durumdur.

Daha Çok Çiçek Çeşiti İçin: İzmir Çiçek Gönder


 


Çiçek Türü: Cam Vazoda 6 Adet Gül Lilyum Arajmanı

Cam Vazoda 6 Adet Gül Lilyum Arajmanı

125,00 TL

Çiçek Türü: Cam Vazoda Demet

Cam Vazoda Demet

165,00 TL

Çiçek Türü: Cam Vazoda Demet

Cam Vazoda Demet

140,00 TL

Çiçek Türü: Lilyum

Lilyum

165,00 TL
Çiçek Türü: Vazoda Mis çiçeklerin dünyası

Vazoda Mis çiçeklerin dünyası

135,00 TL

Çiçek Türü: Celbera Gül

Celbera Gül

165,00 TL

Çiçek Türü: Starliçe

Starliçe

150,00 TL

Çiçek Türü: Lilyum

Lilyum

125,00 TL