izmir çiçekİzmir Çiçekçilik - İzmir Çiçekçi - İzmirdeki Çiçekçiler - İzmir Çiçek Siparişi
ANA SAYFANASIL ÖDEYECEĞİMTESLİMAT ŞARTLARIGÜVENLİKİLETİŞİM
izmir çiçekçiler


ÇİÇEK SİPARİŞ TAKİBİ
 

Sitemizde İşbankası e-ticaret altyapısı kullanılmaktadır. Visa veya Master kartınızı kullanarak, güvenli altyapımız ile çiçek siparişi verebilirsiniz.
Çiçek Şiparişi Ver

Çiçek Sipariş Etmek için Son Anı Beklemeyin


Çiçek siparişi için kullanılan kelime öbeklerinden bir tanesi hiç kuşkusuz "Her şey tamam ama unutulan bir şey var!"dır. Bu klasik hatanın ki aslında hata bile sayılmamaktadır, geçerli bir nedeni mutlaka vardır. Sonuca bakıldığında ise günün olmazsa olmazı çiçek sipariş etmek karmaşa içinde atlanmış durumda ne yazık ki. Elinizi çabuk tutup çiçek sipariş vermeniz lazım ama bir yandan da koşturma içerisinde bunu halletmek için yeterli zaman yok. İşte bu kurgu hepimizin herhangi bir günde yaşayabileceği türden bir olay zinciridir.

Hemen her dakika tam anlamda konsantre olduğumuz bir organizasyon esnasında belki de en gerekli malzeme ya da yapılacak işi atlamak her tekil insan evladının doğasında yaradılışından bu yana mevcuttur. Çiçek siparişi genelde çok önemli değilmiş gibi gözükse de sevgili veya anne ya da arkadaş kim olursa hemen hepsinin yüzünün ifadesini daha ilk anda değiştirecektir. Söz konusu bu jest vakitsizlik ne kadar üst seviyede de olsa mutlaka yerine getirilmesi gereken bir zorunluluktur hemen her zaman.

Daha Çok Çiçek Çeşiti İçin: İzmir Çiçek Siparişi


 


Çiçek Türü: Sepet Arajman

Sepet Arajman

155,00 TL

Çiçek Türü: Arajman

Arajman

155,00 TL

Çiçek Türü: Mevsiminde Bahar (İNDİRİMLİ)

Mevsiminde Bahar (İNDİRİMLİ)

110,00 TL

Çiçek Türü: Sepet Arajman

Sepet Arajman

135,00 TL
Çiçek Türü: Sepet Arajman

Sepet Arajman

125,00 TL

Çiçek Türü: Sepet Arajman

Sepet Arajman

120,00 TL

Çiçek Türü: Camda Lilyum

Camda Lilyum

140,00 TL

Çiçek Türü: Celbera Gül

Celbera Gül

165,00 TL